Тип - похила, настінна, 550 м3/год, 140 Вт, 1, відведення повітря і рециркуляція, ширина корпусу - 59.8 см, Діаметр вентиляційної труби - 120/150 мм, - алюмінієвий, Тип управління - сенсорне, Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, скло, Лампи - LED, 69 - 59 дб, 915-1172 х 598 х 385 мм, 12 кг, чорний
16 588 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Витяжка кухонна Franke FPJ 615 V BK/DG (330.0573.294)
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Продуктивність | 550 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 140 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 59.8 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Тип управління | сенсорне |
Опис Витяжка кухонна Franke FPJ 615 V BK/DG (330.0573.294)
Тип - похила, настінна, 550 м3/год, 140 Вт, 1, відведення повітря і рециркуляція, ширина корпусу - 59.8 см, Діаметр вентиляційної труби - 120/150 мм, - алюмінієвий, Тип управління - сенсорне, Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, скло, Лампи - LED, 69 - 59 дб, 915-1172 х 598 х 385 мм, 12 кг, чорний
16 588 грн
+3 дні
Доставка Витяжка кухонна Franke FPJ 615 V BK/DG (330.0573.294)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Витяжка кухонна Franke FPJ 615 V BK/DG (330.0573.294)
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Продуктивність | 550 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 140 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 59.8 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Тип управління | сенсорне |
Опис Витяжка кухонна Franke FPJ 615 V BK/DG (330.0573.294)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше