Характеристики Вирівнювач для волосся Rowenta SF7510
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 37 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Тип управління | електронне |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 130-200 °С |
| Кількість температурних режимів | 8 (130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200°C) |
| Час нагріву | 15 сек |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Особливості | автовідключення, блокування пластин, дисплей, обертання шнура на 360 ° |
Опис Вирівнювач для волосся Rowenta SF7510
Дівчата з проблемним або просто неслухняним волоссям мріють його приборкати і зробити ідеальним.
У гонитві за цією мрією вони придбавають все більше і більше будь-яких новинок, які «просто зобов'язані" допомогти.
Вашій увазі пропонується новий гребінець-випрямляч Rowenta Premium Care SF7510, який зможе завершити ваші пошуки, адже він відмінно справляється з будь-якими волоссям.
Rowenta Premium Care SF7510 має ряд щітки з ворсу кабана, яка якісно розчісує волосся перед тим, як їх випрямити.
Даний випрямляч має 8 температурних режимів, які знаходяться в діапазоні від 130 до 200 градусів, що дозволяє вам без зусиль підібрати необхідний саме вашому типу волосся режим.
Є сенсорний екран, що міняє свій колір залежно від температури.
Прасочку Rowenta Premium Care SF7510 можна використовувати вже через 15 секунд після включення.
А добре продумана форма дозволить вам мінімізувати ризик обпектися.
Опція іонізації дозволить зробити ваші локони ще більш гладкими і додасть їм блиску.
Природне укладання, що має 3D-ефект, і сяючі здоровою красою волосся – ось, що дасть вам новинка у вигляді гребінця випрямляча.
Характеристики Вирівнювач для волосся Rowenta SF7510
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 37 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Тип управління | електронне |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 130-200 °С |
| Кількість температурних режимів | 8 (130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200°C) |
| Час нагріву | 15 сек |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Особливості | автовідключення, блокування пластин, дисплей, обертання шнура на 360 ° |
Опис Вирівнювач для волосся Rowenta SF7510
Дівчата з проблемним або просто неслухняним волоссям мріють його приборкати і зробити ідеальним.
У гонитві за цією мрією вони придбавають все більше і більше будь-яких новинок, які «просто зобов'язані" допомогти.
Вашій увазі пропонується новий гребінець-випрямляч Rowenta Premium Care SF7510, який зможе завершити ваші пошуки, адже він відмінно справляється з будь-якими волоссям.
Rowenta Premium Care SF7510 має ряд щітки з ворсу кабана, яка якісно розчісує волосся перед тим, як їх випрямити.
Даний випрямляч має 8 температурних режимів, які знаходяться в діапазоні від 130 до 200 градусів, що дозволяє вам без зусиль підібрати необхідний саме вашому типу волосся режим.
Є сенсорний екран, що міняє свій колір залежно від температури.
Прасочку Rowenta Premium Care SF7510 можна використовувати вже через 15 секунд після включення.
А добре продумана форма дозволить вам мінімізувати ризик обпектися.
Опція іонізації дозволить зробити ваші локони ще більш гладкими і додасть їм блиску.
Природне укладання, що має 3D-ефект, і сяючі здоровою красою волосся – ось, що дасть вам новинка у вигляді гребінця випрямляча.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше