Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Вирівнювач для волосся First FA-5663
| Призначення | побутовий |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Потужність | 37 Вт |
| Тип управління | електронне |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Живлення | дротове |
| Довжина шнура | 1.85 м |
| Вага | 0.3 кг |
Опис Вирівнювач для волосся First FA-5663
Стайлер First FA-5663 допоможе отримати гладке, слухняне, блискуче волосся за кілька хвилин без особливих зусиль. Електророзчіски-випрямляч - це гармонійне поєднання технологій і спеціального дизайну щетинок, яке гарантуватиме чудовий вид вашому волоссю. Після використання даного аксесуара волосся виглядає здоровим, гладенькими. Електророзчіска має керамічне покриття, яке дбайливо впливає на структуру волосся, не викликаючи їх пересушування. Температура розподіляється рівномірно і стайлер плавно ковзає по волоссю, не викликаючи їх пошкодження. Завдяки даній особливості волосся буде блискучими і слухняними.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Вирівнювач для волосся First FA-5663
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Вирівнювач для волосся First FA-5663
| Призначення | побутовий |
| Зачіски | для гладкої зачіски |
| Потужність | 37 Вт |
| Тип управління | електронне |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Живлення | дротове |
| Довжина шнура | 1.85 м |
| Вага | 0.3 кг |
Опис Вирівнювач для волосся First FA-5663
Стайлер First FA-5663 допоможе отримати гладке, слухняне, блискуче волосся за кілька хвилин без особливих зусиль. Електророзчіски-випрямляч - це гармонійне поєднання технологій і спеціального дизайну щетинок, яке гарантуватиме чудовий вид вашому волоссю. Після використання даного аксесуара волосся виглядає здоровим, гладенькими. Електророзчіска має керамічне покриття, яке дбайливо впливає на структуру волосся, не викликаючи їх пересушування. Температура розподіляється рівномірно і стайлер плавно ковзає по волоссю, не викликаючи їх пошкодження. Завдяки даній особливості волосся буде блискучими і слухняними.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше