Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кульовий кран 2E HC220B-1/2
| Тип | з електроприводом |
| Кількість предметів | один предмет |
| Напруга живлення | 220 В |
| Час спрацювання | 7 с |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Обертаючий момент | 2 Нм |
| Максимальний тиск | до 16 бар |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Розмір | 92 х 67 х 65 мм |
Опис Кульовий кран 2E HC220B-1/2
Кульовий кран з електроприводом HC 220 призначений для управління подачею води в системах інженерних комунікацій. Принцип роботи крана - двопозиційний, за сигналом контролера відкриває / закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний з високоміцного пластика. Кран HC використовуються в система захищають від протікання води, розумних будинках, а також для автоматизації контролю подачі води.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кульовий кран 2E HC220B-1/2
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кульовий кран 2E HC220B-1/2
| Тип | з електроприводом |
| Кількість предметів | один предмет |
| Напруга живлення | 220 В |
| Час спрацювання | 7 с |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Обертаючий момент | 2 Нм |
| Максимальний тиск | до 16 бар |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Розмір | 92 х 67 х 65 мм |
Опис Кульовий кран 2E HC220B-1/2
Кульовий кран з електроприводом HC 220 призначений для управління подачею води в системах інженерних комунікацій. Принцип роботи крана - двопозиційний, за сигналом контролера відкриває / закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний з високоміцного пластика. Кран HC використовуються в система захищають від протікання води, розумних будинках, а також для автоматизації контролю подачі води.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше