FullHD (1920x1080), немає, 140°, так, 1.5" TFT, підкурювач, Так, microSD до 32Gb, Автоматичний запис при включенні живлення, чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
код: U1095270 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеореєстратор Karbonn C600
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Вбудований GPS | немає |
| Кут огляду камери | 140° |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 1.5" TFT |
| Джерело живлення | підкурювач |
| Відображення дати | Так |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32Gb |
| Особливості | Автоматичний запис при включенні живлення |
| Розміри | 65 x 40 x 50 мм |
Опис Відеореєстратор Karbonn C600
Відеореєстратор Karbonn C600 має компактні розміри - 6,5 х4х5 см, але це ніяк не позначається на його функціональності. Пристрій може знімати відео з роздільною здатністю Full HD (1920х1080), а фотографії роздільною здатністю до 12 МП. При цьому, розподільну здатність стоп-кадрів можна задати вручну - від 1,3 Мп до 2/3/5/8/10/12 МП.
Ширококутний об'єктив Karbonn C600 дозволяє охопити 140 градусів, що становить практично все поле зору в напрямку руху. А результати зйомки можна переглянути на 1,5 дюймовому TFT-дисплеї. Реєстратор підтримує карти пам'яті microSD об'ємом до 32 Гб.
Ширококутний об'єктив Karbonn C600 дозволяє охопити 140 градусів, що становить практично все поле зору в напрямку руху. А результати зйомки можна переглянути на 1,5 дюймовому TFT-дисплеї. Реєстратор підтримує карти пам'яті microSD об'ємом до 32 Гб.
FullHD (1920x1080), немає, 140°, так, 1.5" TFT, підкурювач, Так, microSD до 32Gb, Автоматичний запис при включенні живлення, чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
код: U1095270 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеореєстратор Karbonn C600
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Вбудований GPS | немає |
| Кут огляду камери | 140° |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 1.5" TFT |
| Джерело живлення | підкурювач |
| Відображення дати | Так |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32Gb |
| Особливості | Автоматичний запис при включенні живлення |
| Розміри | 65 x 40 x 50 мм |
Опис Відеореєстратор Karbonn C600
Відеореєстратор Karbonn C600 має компактні розміри - 6,5 х4х5 см, але це ніяк не позначається на його функціональності. Пристрій може знімати відео з роздільною здатністю Full HD (1920х1080), а фотографії роздільною здатністю до 12 МП. При цьому, розподільну здатність стоп-кадрів можна задати вручну - від 1,3 Мп до 2/3/5/8/10/12 МП.
Ширококутний об'єктив Karbonn C600 дозволяє охопити 140 градусів, що становить практично все поле зору в напрямку руху. А результати зйомки можна переглянути на 1,5 дюймовому TFT-дисплеї. Реєстратор підтримує карти пам'яті microSD об'ємом до 32 Гб.
Ширококутний об'єктив Karbonn C600 дозволяє охопити 140 градусів, що становить практично все поле зору в напрямку руху. А результати зйомки можна переглянути на 1,5 дюймовому TFT-дисплеї. Реєстратор підтримує карти пам'яті microSD об'ємом до 32 Гб.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації