чи скористайтесь пошуком:
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1725 MHz, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 6 + 8 pin, 180 Вт
код: U1085535 сьогодні
Гарантія 36 міс
15999 13999 грн код: U1085535 сьогодні
+ 302 бала ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2677 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 203 x 120.2 x 40 мм
Топ продажів
код: U1046861 сьогодні
Гарантія 36 міс
18799 грн код: U1046861 сьогодні
+ 533 бала ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2565 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 228 x 123 x 50 мм
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Гарантія 36 міс
17999 16599 грн код: U1090797 сьогодні
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, 1 x HDMI 2.1, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 199 x 116 x 40 мм
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Гарантія 36 міс
34999 30999 грн код: U1016873 сьогодні
+ 749 балів ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 12 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 192 Bit, Макс. частота ядра - 2542 MHz, 3 x DisplayPort 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, 16 pin, 250 Вт, DLSS 4, 236 x 126 x 50 мм
Топ продажів
Разом дешевше Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
Характеристики Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon RX 5700 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1465 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1725 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Техпроцес | 7 нм |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 5120 x 2880 |
| Роз'єми | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 6 + 8 pin |
| Максимальна споживана потужність | 180 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Виробник | Sapphire |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1725 MHz, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 6 + 8 pin, 180 Вт
код: U1085535 сьогодні
Гарантія 36 міс
15999 13999 грн код: U1085535 сьогодні
+ 302 бала ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2677 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 203 x 120.2 x 40 мм
Топ продажів
код: U1046861 сьогодні
Гарантія 36 міс
18799 грн код: U1046861 сьогодні
+ 533 бала ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2565 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 228 x 123 x 50 мм
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Гарантія 36 міс
17999 16599 грн код: U1090797 сьогодні
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, 1 x HDMI 2.1, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 199 x 116 x 40 мм
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Гарантія 36 міс
34999 30999 грн код: U1016873 сьогодні
+ 749 балів ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 12 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 192 Bit, Макс. частота ядра - 2542 MHz, 3 x DisplayPort 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, 16 pin, 250 Вт, DLSS 4, 236 x 126 x 50 мм
Топ продажів
Характеристики Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon RX 5700 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1465 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1725 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Техпроцес | 7 нм |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 5120 x 2880 |
| Роз'єми | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 6 + 8 pin |
| Максимальна споживана потужність | 180 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Виробник | Sapphire |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
Аксесуари Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
Витратні матеріали Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
Програмне забезпечення Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb Sapphire (21294-01-20G)
Бренди в категорії Відеокарти