чи скористайтесь пошуком:
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1725 MHz, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 6 + 8 pin
код: U1090797 сьогодні
Гарантія 36 міс
17999 16599 грн код: U1090797 сьогодні
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, 1 x HDMI 2.1, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 199 x 116 x 40 мм
Топ продажів
код: U1090790 сьогодні
Гарантія 36 міс
15999 14799 грн код: U1090790 сьогодні
+ 300 балів ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2587 MHz, 1 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1b, 1 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 280 х 117 х 40 мм
код: U1017838 сьогодні
Гарантія 36 міс
59999 52699 грн код: U1017838 сьогодні
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 16 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 256 Bit, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 16 pin, DLSS 4, 340 x 140 x 70 мм
Вибір ITBOX
код: U1046453 сьогодні
Гарантія 36 міс
23999 21599 грн код: U1046453 сьогодні
+ 435 балів ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2647 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 281 х 119 х 40 мм
Разом дешевше Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
Характеристики Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon RX 5700 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1465 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1725 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Роз'єми | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 6 + 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Виробник | GIGABYTE |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1725 MHz, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 6 + 8 pin
код: U1090797 сьогодні
Гарантія 36 міс
17999 16599 грн код: U1090797 сьогодні
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, 1 x HDMI 2.1, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 199 x 116 x 40 мм
Топ продажів
код: U1090790 сьогодні
Гарантія 36 міс
15999 14799 грн код: U1090790 сьогодні
+ 300 балів ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2587 MHz, 1 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1b, 1 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 280 х 117 х 40 мм
код: U1017838 сьогодні
Гарантія 36 міс
59999 52699 грн код: U1017838 сьогодні
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 16 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 256 Bit, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 16 pin, DLSS 4, 340 x 140 x 70 мм
Вибір ITBOX
код: U1046453 сьогодні
Гарантія 36 міс
23999 21599 грн код: U1046453 сьогодні
+ 435 балів ITbox
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 128 Bit, Макс. частота ядра - 2647 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 281 х 119 х 40 мм
Характеристики Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon RX 5700 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1465 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1725 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Роз'єми | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 6 + 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Виробник | GIGABYTE |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
Аксесуари Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
Витратні матеріали Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
Програмне забезпечення Відеокарта Radeon RX 5700 8192Mb GIGABYTE (GV-R57-8GD-B)
Бренди в категорії Відеокарти