Характеристики Відеокарта Radeon R7 250 2048Mb MSI (R7 250 2GD3)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon R7 250 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1060 MHz |
| Частота пам'яті | 1800 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Сумісність з HDCP | так |
Опис Відеокарта Radeon R7 250 2048Mb MSI (R7 250 2GD3)
Відеокарта Radeon R7 250 2048Mb MSI (R7 250 2GD3)
Ексклюзивна технологія MSI Propeller Blade: на 20% більше повітряний потік; на 50% більше зона охолодження; великий 10 см вентилятор.
Всі конденсатори твердотільні: наддовгий термін служби 10 років (при повному навантаженні); низька температура і висока ефективність; екстра низьке ЕПС.
Утиліта оверклокінгу MSI Afterburner: підтримується поліпшене керування швидкістю вентилятора; підтримка захоплення відео з ігор; підтримка бездротового управління за допомогою android / iOS пристроїв; підтримується тест ефектів DX11.
Технологія AMD HD3D: підтримка стереоскопічного 3D дисплея / очок і Blu-ray 3D; підтримка стереоскопічних 3D ігор; підтримка стереоскопічного 3D ПО сторонніх виробників.
Характеристики Відеокарта Radeon R7 250 2048Mb MSI (R7 250 2GD3)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon R7 250 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1060 MHz |
| Частота пам'яті | 1800 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Сумісність з HDCP | так |
Опис Відеокарта Radeon R7 250 2048Mb MSI (R7 250 2GD3)
Відеокарта Radeon R7 250 2048Mb MSI (R7 250 2GD3)
Ексклюзивна технологія MSI Propeller Blade: на 20% більше повітряний потік; на 50% більше зона охолодження; великий 10 см вентилятор.
Всі конденсатори твердотільні: наддовгий термін служби 10 років (при повному навантаженні); низька температура і висока ефективність; екстра низьке ЕПС.
Утиліта оверклокінгу MSI Afterburner: підтримується поліпшене керування швидкістю вентилятора; підтримка захоплення відео з ігор; підтримка бездротового управління за допомогою android / iOS пристроїв; підтримується тест ефектів DX11.
Технологія AMD HD3D: підтримка стереоскопічного 3D дисплея / очок і Blu-ray 3D; підтримка стереоскопічних 3D ігор; підтримка стереоскопічного 3D ПО сторонніх виробників.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації