Характеристики Відеокарта Radeon R5 220 1024Mb Afox (AFR5220-1024D3L4)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | Radeon R5 220 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 650 MHz |
| Частота пам'яті | 1066 MHz |
Опис Відеокарта Radeon R5 220 1024Mb Afox (AFR5220-1024D3L4)
AFOX R5 220 LP Single Fan — низькопрофільна відеокарта, яка відкриє нові межі віртуальних світів. Працює на базі чіпсету Radeon R5 230, має 1 ГБ пам’яті GDDR3 типу та оснащена інтерфейсами DVI, HDMi, VGA.
Виріб підтримує сучасні технології, що забезпечують плавний хід гри та дозволяють отримувати максимальне задоволення від занурення у віртуальні світи. Для охолодження компонента, в ньому передбачена система активного охолодження, яка забезпечить надійну та стабільну роботу техніки, а також пасивний радіатор.
Дозволить наділити систему новими мультимедійними можливостями та отримати швидкий перегляд веб-сторінок, покращену ефективність редагування фото та відео.
Характеристики Відеокарта Radeon R5 220 1024Mb Afox (AFR5220-1024D3L4)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | Radeon R5 220 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 650 MHz |
| Частота пам'яті | 1066 MHz |
Опис Відеокарта Radeon R5 220 1024Mb Afox (AFR5220-1024D3L4)
AFOX R5 220 LP Single Fan — низькопрофільна відеокарта, яка відкриє нові межі віртуальних світів. Працює на базі чіпсету Radeon R5 230, має 1 ГБ пам’яті GDDR3 типу та оснащена інтерфейсами DVI, HDMi, VGA.
Виріб підтримує сучасні технології, що забезпечують плавний хід гри та дозволяють отримувати максимальне задоволення від занурення у віртуальні світи. Для охолодження компонента, в ньому передбачена система активного охолодження, яка забезпечить надійну та стабільну роботу техніки, а також пасивний радіатор.
Дозволить наділити систему новими мультимедійними можливостями та отримати швидкий перегляд веб-сторінок, покращену ефективність редагування фото та відео.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації