PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 2 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 168 x 117 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1045991 сьогодні
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта Radeon HD 5450 2048MB ASUS (HD5450-SL-2GD3-L)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon HD 5450 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 650 MHz |
| Частота пам'яті | 900 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта Radeon HD 5450 2048MB ASUS (HD5450-SL-2GD3-L)
Radeon HD 5450 2048MB ASUS (HD5450-SL-2GD3-L)
Відмінні особливості:
Чіпсет Radeon HD 5450
2 Гб DDR3
Підтримка стереозображення
Сумісна з функціоналом Windows 8
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Захист EMI Shield
Відмінні особливості:
Чіпсет Radeon HD 5450
2 Гб DDR3
Підтримка стереозображення
Сумісна з функціоналом Windows 8
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Захист EMI Shield
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 2 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 168 x 117 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1045991 сьогодні
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта Radeon HD 5450 2048MB ASUS (HD5450-SL-2GD3-L)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon HD 5450 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 650 MHz |
| Частота пам'яті | 900 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта Radeon HD 5450 2048MB ASUS (HD5450-SL-2GD3-L)
Radeon HD 5450 2048MB ASUS (HD5450-SL-2GD3-L)
Відмінні особливості:
Чіпсет Radeon HD 5450
2 Гб DDR3
Підтримка стереозображення
Сумісна з функціоналом Windows 8
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Захист EMI Shield
Відмінні особливості:
Чіпсет Radeon HD 5450
2 Гб DDR3
Підтримка стереозображення
Сумісна з функціоналом Windows 8
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Захист EMI Shield
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації