PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 22 x 183 x 122 мм
Знятий з виробництва
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта Radeon HD 5450 1024MB GIGABYTE (GV-R545-1GI)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon HD 5450 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 650 MHz |
| Частота пам'яті | 1100 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта Radeon HD 5450 1024MB GIGABYTE (GV-R545-1GI)
Успішне освоєння 40-нанометрового техпроцесу і блочна архітектура Evergreen дозволяють компанії ATI без особливих складнощів створювати рішення самого різного рівня, оперуючи лише кількістю функціональних обчислювальних блоків GPU і частотної формулою. Radeon HD 5450 відкриває сімейство графічних адаптерів 5000-й серії.
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 22 x 183 x 122 мм
Знятий з виробництва
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта Radeon HD 5450 1024MB GIGABYTE (GV-R545-1GI)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon HD 5450 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 650 MHz |
| Частота пам'яті | 1100 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта Radeon HD 5450 1024MB GIGABYTE (GV-R545-1GI)
Успішне освоєння 40-нанометрового техпроцесу і блочна архітектура Evergreen дозволяють компанії ATI без особливих складнощів створювати рішення самого різного рівня, оперуючи лише кількістю функціональних обчислювальних блоків GPU і частотної формулою. Radeon HD 5450 відкриває сімейство графічних адаптерів 5000-й серії.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації