Відеокарта MSI Radeon HD 7750 1024Mb OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2)
код: U0032181
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 128 Bit, 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort, 170 x 111 x 38 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта MSI Radeon HD 7750 1024Mb OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon HD 7750 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 830 MHz |
| Частота пам'яті | 4500 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта MSI Radeon HD 7750 1024Mb OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2)
Відеокарта Radeon HD 7750 1024Mb MSI OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2) -нова модель 7750 на чіпі Cape Verde Pro.
На задній панелі розташовано три інтерфейсних роз'єму: DisplayPort, HDMI і DVI.
На задній панелі розташовано три інтерфейсних роз'єму: DisplayPort, HDMI і DVI.
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 128 Bit, 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort, 170 x 111 x 38 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта MSI Radeon HD 7750 1024Mb OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2)
| Сімейство графіки | AMD |
| Графічний чіп | Radeon HD 7750 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 830 MHz |
| Частота пам'яті | 4500 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта MSI Radeon HD 7750 1024Mb OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2)
Відеокарта Radeon HD 7750 1024Mb MSI OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2) -нова модель 7750 на чіпі Cape Verde Pro.
На задній панелі розташовано три інтерфейсних роз'єму: DisplayPort, HDMI і DVI.
На задній панелі розташовано три інтерфейсних роз'єму: DisplayPort, HDMI і DVI.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Відеокарта MSI Radeon HD 7750 1024Mb OverClock (R7750-PMD1GD5/OC V2)