Відеокарта MSI GeForce RTX2080 Ti 11Gb SEA HAWK EK (RTX 2080 TI SEA HAWK EK)
код: U0426138
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 11 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 352 Bit, Макс. частота ядра - 1635 MHz, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB Type-C, 8 + 8 + 6 pin, 300 Вт
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта MSI GeForce RTX2080 Ti 11Gb SEA HAWK EK (RTX 2080 TI SEA HAWK EK)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 2080 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 11 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 352 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1635 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
Опис Відеокарта MSI GeForce RTX2080 Ti 11Gb SEA HAWK EK (RTX 2080 TI SEA HAWK EK)
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 11 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 352 Bit, Макс. частота ядра - 1635 MHz, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB Type-C, 8 + 8 + 6 pin, 300 Вт
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта MSI GeForce RTX2080 Ti 11Gb SEA HAWK EK (RTX 2080 TI SEA HAWK EK)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 2080 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 11 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 352 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1635 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
Опис Відеокарта MSI GeForce RTX2080 Ti 11Gb SEA HAWK EK (RTX 2080 TI SEA HAWK EK)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації