Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
Характеристики Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GTX 1060 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 6 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1506 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1708 MHz |
| Частота пам'яті | 8008 MHz |
| Роз'єми | відсутні |
Опис Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
Non-stop Mining
MSI P106 Mining має підвищений хешрейт, в порівнянні з аналогами не призначеними для Майнінг. Нова карта також спроектована довговічною, забезпечуючи цілодобову роботу для безперервного Майнінг.
24/7
Встановлені вентилятори в MSI P106 Mining, призначені для постійної роботи в режимі 24/7, на відміну від геймерських рішень.
Продуктивність
Відеокарта працює на рівні GTX 1060, має базову частоту ядра 1506 МГц, а в Boost режимі 1708 МГц, що дозволить отримати максимальний хешрейт при видобутку криптовалюта.
Особливості:
• Без портів виведення зображення
• Додаткове живлення: 6-pin
Характеристики Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GTX 1060 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 6 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1506 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1708 MHz |
| Частота пам'яті | 8008 MHz |
| Роз'єми | відсутні |
Опис Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)
Non-stop Mining
MSI P106 Mining має підвищений хешрейт, в порівнянні з аналогами не призначеними для Майнінг. Нова карта також спроектована довговічною, забезпечуючи цілодобову роботу для безперервного Майнінг.
24/7
Встановлені вентилятори в MSI P106 Mining, призначені для постійної роботи в режимі 24/7, на відміну від геймерських рішень.
Продуктивність
Відеокарта працює на рівні GTX 1060, має базову частоту ядра 1506 МГц, а в Boost режимі 1708 МГц, що дозволить отримати максимальний хешрейт при видобутку криптовалюта.
Особливості:
• Без портів виведення зображення
• Додаткове живлення: 6-pin
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Відеокарта MSI GeForce GTX1060 6144Mb MINING Bulk (P106-100)