Відеокарта Inno3D GeForce GTX650 1024Mb Green (N65G-4SDV-D5CW)
код: U0045146
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 128 Bit, 2 x DVI, 1 x miniHDMI, 160 x 111 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта Inno3D GeForce GTX650 1024Mb Green (N65G-4SDV-D5CW)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GTX 650 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1058 MHz |
| Частота пам'яті | 5000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта Inno3D GeForce GTX650 1024Mb Green (N65G-4SDV-D5CW)
GTX650 1024Mb Inno3D Green (N65G-4SDV-D5CW) - нова модель відеокарти від NVidia.
Вся серія підтримує підключення до 4 моніторів з максимальною роздільною здатністю в 2560х1600 пікселів, підтримують технології DirectX 11, OpenGL 4.2, NVIDIA 3D Vision Surround і NVIDIA SLI, для поліпшення передачі даних і терміну служби відеовихід HDMI має позолочені контакти.
Вся серія підтримує підключення до 4 моніторів з максимальною роздільною здатністю в 2560х1600 пікселів, підтримують технології DirectX 11, OpenGL 4.2, NVIDIA 3D Vision Surround і NVIDIA SLI, для поліпшення передачі даних і терміну служби відеовихід HDMI має позолочені контакти.
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 128 Bit, 2 x DVI, 1 x miniHDMI, 160 x 111 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта Inno3D GeForce GTX650 1024Mb Green (N65G-4SDV-D5CW)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GTX 650 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1058 MHz |
| Частота пам'яті | 5000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта Inno3D GeForce GTX650 1024Mb Green (N65G-4SDV-D5CW)
GTX650 1024Mb Inno3D Green (N65G-4SDV-D5CW) - нова модель відеокарти від NVidia.
Вся серія підтримує підключення до 4 моніторів з максимальною роздільною здатністю в 2560х1600 пікселів, підтримують технології DirectX 11, OpenGL 4.2, NVIDIA 3D Vision Surround і NVIDIA SLI, для поліпшення передачі даних і терміну служби відеовихід HDMI має позолочені контакти.
Вся серія підтримує підключення до 4 моніторів з максимальною роздільною здатністю в 2560х1600 пікселів, підтримують технології DirectX 11, OpenGL 4.2, NVIDIA 3D Vision Surround і NVIDIA SLI, для поліпшення передачі даних і терміну служби відеовихід HDMI має позолочені контакти.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Відеокарта Inno3D GeForce GTX650 1024Mb Green (N65G-4SDV-D5CW)