Характеристики Відеокарта GeForce GT740 4Gb Afox (AF740-4096D5H3)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce GT 740 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 993 MHz |
| Частота пам'яті | 5000 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT740 4Gb Afox (AF740-4096D5H3)
Afox GT 740 ATX Dual Fan - це сучасна відеокарта для тих, хто хоче розширити власні можливості. Вона ідеально підійде людям, котрим не вистачає продуктивності вбудованої графіки. Оснащена 4 ГБ пам'яті найсучаснішого типу GDDR5, а також активною системою охолодження з 1 вентилятором, що забезпечує стабільну роботу карти за будь-якого навантаження.
Характеристики Відеокарта GeForce GT740 4Gb Afox (AF740-4096D5H3)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce GT 740 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 993 MHz |
| Частота пам'яті | 5000 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT740 4Gb Afox (AF740-4096D5H3)
Afox GT 740 ATX Dual Fan - це сучасна відеокарта для тих, хто хоче розширити власні можливості. Вона ідеально підійде людям, котрим не вистачає продуктивності вбудованої графіки. Оснащена 4 ГБ пам'яті найсучаснішого типу GDDR5, а також активною системою охолодження з 1 вентилятором, що забезпечує стабільну роботу карти за будь-якого навантаження.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Відеокарта GeForce GT740 4Gb Afox (AF740-4096D5H3)