PCI-Express 2.0, Об'єм пам'яті - 2 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, Макс. частота ядра - 902 MHz, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, відсутнє, 23 Вт, 146 х 69 х 39 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT730 2048Mb MSI (N730K-2GD3H/LPV1)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | міні |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 730 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 902 MHz |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT730 2048Mb MSI (N730K-2GD3H/LPV1)
PCI-Express 2.0, Об'єм пам'яті - 2 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, Макс. частота ядра - 902 MHz, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, відсутнє, 23 Вт, 146 х 69 х 39 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT730 2048Mb MSI (N730K-2GD3H/LPV1)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | міні |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 730 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 902 MHz |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT730 2048Mb MSI (N730K-2GD3H/LPV1)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації