Характеристики Відеокарта GeForce GT730 2048Mb Inno3D (N730-6DDV-E3CX)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 730 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | SDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 700 MHz |
| Частота пам'яті | 1066 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Сумісність з HDCP | так |
Опис Відеокарта GeForce GT730 2048Mb Inno3D (N730-6DDV-E3CX)
Відеокарта – це пристрій, що перетворить зображення, що перебуває в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал для монітора.
Продуктивна відеокарта на базі графічного ядра GeForce GT730 і відеопам'яті GDDR3 об'ємом 2 ГБ. Прекрасний вибір не тільки для офісних платформ, але і для ігрових станцій, завдяки підтримці сучасних графічних технологій.
DirectX 11
Графічний процесор DirextX 11 з підтримкою Shader Model 5.0 розроблений для надвисокої продуктивності з новими ключовими функціями API і апаратної теселяцією.
Nvidia CUDA
Технологія CUDA розкриває потужність сотень процесорних ядер GPU для прискорення найбільш ресурсномістких завдань, наприклад кодування відео, симуляції фізичних ефектів, трасування променів і т. п., забезпечуючи неймовірний приріст продуктивності в порівнянні зі звичайними процесорами.
Nvidia PhysX
Повна підтримка технології Nvidia PhysX дозволяє вивести на новий рівень фізичні ефекти в іграх для більш динамічною і реалістичною гри з GeForce.
HDMI
Інтерфейс HDMI дозволяє передавати звук і відео високої чіткості на телевізор по одному кабелю.
Характеристики Відеокарта GeForce GT730 2048Mb Inno3D (N730-6DDV-E3CX)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 730 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | SDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 700 MHz |
| Частота пам'яті | 1066 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Сумісність з HDCP | так |
Опис Відеокарта GeForce GT730 2048Mb Inno3D (N730-6DDV-E3CX)
Відеокарта – це пристрій, що перетворить зображення, що перебуває в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал для монітора.
Продуктивна відеокарта на базі графічного ядра GeForce GT730 і відеопам'яті GDDR3 об'ємом 2 ГБ. Прекрасний вибір не тільки для офісних платформ, але і для ігрових станцій, завдяки підтримці сучасних графічних технологій.
DirectX 11
Графічний процесор DirextX 11 з підтримкою Shader Model 5.0 розроблений для надвисокої продуктивності з новими ключовими функціями API і апаратної теселяцією.
Nvidia CUDA
Технологія CUDA розкриває потужність сотень процесорних ядер GPU для прискорення найбільш ресурсномістких завдань, наприклад кодування відео, симуляції фізичних ефектів, трасування променів і т. п., забезпечуючи неймовірний приріст продуктивності в порівнянні зі звичайними процесорами.
Nvidia PhysX
Повна підтримка технології Nvidia PhysX дозволяє вивести на новий рівень фізичні ефекти в іграх для більш динамічною і реалістичною гри з GeForce.
HDMI
Інтерфейс HDMI дозволяє передавати звук і відео високої чіткості на телевізор по одному кабелю.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації