Характеристики Відеокарта GeForce GT720 2048Mb MSI (N720-2GD5HLP)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | Geforce GT 720 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 797 MHz |
| Частота пам'яті | 5000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта GeForce GT720 2048Mb MSI (N720-2GD5HLP)
Розроблена MSI спільно з RivaTuner утиліта Afterburner, дозволяє всім власникам відеокарт MSI підвищити продуктивність графічних адаптерів, а також контролювати найважливіші параметри відеокарти в режимі реального часу. Afterburner абсолютно безкоштовна і сумісна практично з усіма відеокартами MSI. У графічних картах виробництва компанії MSI використовуються високоякісні конденсатори на твердому електроліті. Для гравців і користувачів висококласного обладнання ця особливість означає не тільки наявність всередині високоякісних компонентів, але і значно більший запас міцності для тих користувачів, які бажають зайнятися серйозними перенастроювання своїх графічних карт. MSI Live Update 5 - це спеціальна програма, яка автоматично перевіряє наявність оновлень BIOS, драйверів і утиліт і встановлює їх, що дозволяє економити час на пошук і знижує ризик при оновленні. HDMI і DVI є найбільш поширеними інтерфейсами для відображення відео високої чіткості. MSI використовує обидва інтерфейсу, що дозволяє користувачам насолоджуватися новітніми Blu-Ray фільмами.
Характеристики Відеокарта GeForce GT720 2048Mb MSI (N720-2GD5HLP)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | Geforce GT 720 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 797 MHz |
| Частота пам'яті | 5000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта GeForce GT720 2048Mb MSI (N720-2GD5HLP)
Розроблена MSI спільно з RivaTuner утиліта Afterburner, дозволяє всім власникам відеокарт MSI підвищити продуктивність графічних адаптерів, а також контролювати найважливіші параметри відеокарти в режимі реального часу. Afterburner абсолютно безкоштовна і сумісна практично з усіма відеокартами MSI. У графічних картах виробництва компанії MSI використовуються високоякісні конденсатори на твердому електроліті. Для гравців і користувачів висококласного обладнання ця особливість означає не тільки наявність всередині високоякісних компонентів, але і значно більший запас міцності для тих користувачів, які бажають зайнятися серйозними перенастроювання своїх графічних карт. MSI Live Update 5 - це спеціальна програма, яка автоматично перевіряє наявність оновлень BIOS, драйверів і утиліт і встановлює їх, що дозволяє економити час на пошук і знижує ризик при оновленні. HDMI і DVI є найбільш поширеними інтерфейсами для відображення відео високої чіткості. MSI використовує обидва інтерфейсу, що дозволяє користувачам насолоджуватися новітніми Blu-Ray фільмами.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації