PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 145 x 69 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT640 1024Mb Palit (NE5T6400HD06-2081F)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 640 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1046 MHz |
| Частота пам'яті | 2505 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта GeForce GT640 1024Mb Palit (NE5T6400HD06-2081F)
Модельний ряд відеокарт компанії PALIT поповнився черговою новинкою - GeForce GT640 1024Mb PALIT (NE5T6400HD06-2081F). Вона створена на базі 28-нм графічного процесора NVIDIA GK107, який характеризується заводським оверклокінгом: його тактова частота була збільшена з 900 МГц до 1046 МГц.
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 145 x 69 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT640 1024Mb Palit (NE5T6400HD06-2081F)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 640 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1046 MHz |
| Частота пам'яті | 2505 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
Опис Відеокарта GeForce GT640 1024Mb Palit (NE5T6400HD06-2081F)
Модельний ряд відеокарт компанії PALIT поповнився черговою новинкою - GeForce GT640 1024Mb PALIT (NE5T6400HD06-2081F). Вона створена на базі 28-нм графічного процесора NVIDIA GK107, який характеризується заводським оверклокінгом: його тактова частота була збільшена з 900 МГц до 1046 МГц.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації