PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 2 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 167 x 54 x 33 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT610 2048Mb MSI (N610-2GD3H/LP)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 610 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 810 MHz |
| Частота пам'яті | 1334 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта GeForce GT610 2048Mb MSI (N610-2GD3H/LP)
GeForce GT610 2048Mb MSI (N610-2GD3H/LP)
Відмінні особливості:
Чіпсет GeForce GT 610
2 Гб пам'яті DDR3
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Твердотільні конденсатори
Утиліта Afterburner з додатком Predator
Відмінні особливості:
Чіпсет GeForce GT 610
2 Гб пам'яті DDR3
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Твердотільні конденсатори
Утиліта Afterburner з додатком Predator
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 2 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 167 x 54 x 33 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT610 2048Mb MSI (N610-2GD3H/LP)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 610 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 810 MHz |
| Частота пам'яті | 1334 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта GeForce GT610 2048Mb MSI (N610-2GD3H/LP)
GeForce GT610 2048Mb MSI (N610-2GD3H/LP)
Відмінні особливості:
Чіпсет GeForce GT 610
2 Гб пам'яті DDR3
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Твердотільні конденсатори
Утиліта Afterburner з додатком Predator
Відмінні особливості:
Чіпсет GeForce GT 610
2 Гб пам'яті DDR3
Пасивна система охолодження
Безшумна робота
Компактний низькопрофільний формат
Твердотільні конденсатори
Утиліта Afterburner з додатком Predator
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації