PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 145 x 69 x 35 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT610 1024Mb MSI (N610-1GD3H/LPV1)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 610 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 810 MHz |
| Частота пам'яті | 1000 MHz |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Тип системи охолодження | пасивний |
Опис Відеокарта GeForce GT610 1024Mb MSI (N610-1GD3H/LPV1)
GeForce GT610 1024Mb MSI (N610-1GD3H/LPV1)
Відмітні особливості:
Чіпсет GeForce GT610
1 Гб DDR3
Однослотовий низькопрофільний дизайн
Пасивне охолодження
Твердотільні конденсатори
Утиліта налаштування Afterburner
Відмітні особливості:
Чіпсет GeForce GT610
1 Гб DDR3
Однослотовий низькопрофільний дизайн
Пасивне охолодження
Твердотільні конденсатори
Утиліта налаштування Afterburner
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, GDDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 145 x 69 x 35 мм
Знятий з виробництва
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
код: U1016878 сьогодні
Вибір ITBOX
Топ продажів
код: U1037465 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта GeForce GT610 1024Mb MSI (N610-1GD3H/LPV1)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GT 610 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 810 MHz |
| Частота пам'яті | 1000 MHz |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Тип системи охолодження | пасивний |
Опис Відеокарта GeForce GT610 1024Mb MSI (N610-1GD3H/LPV1)
GeForce GT610 1024Mb MSI (N610-1GD3H/LPV1)
Відмітні особливості:
Чіпсет GeForce GT610
1 Гб DDR3
Однослотовий низькопрофільний дизайн
Пасивне охолодження
Твердотільні конденсатори
Утиліта налаштування Afterburner
Відмітні особливості:
Чіпсет GeForce GT610
1 Гб DDR3
Однослотовий низькопрофільний дизайн
Пасивне охолодження
Твердотільні конденсатори
Утиліта налаштування Afterburner
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації