Характеристики Відеокарта GeForce GT610 1024Mb Afox (AF610-1024D3L5)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 610 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 810 MHz |
| Частота пам'яті | 1333 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT610 1024Mb Afox (AF610-1024D3L5)
AFOX GT610 - низькопрофільна відеокарта, яка відкриє нові межі віртуальних світів. Працює на базі чіпсету GT 610, має 1 ГБ пам’яті GDDR3 типу та оснащена інтерфейсами DVI, HDMI, VGA. Виріб підтримує сучасні технології, що забезпечують плавний хід гри та дозволяють отримувати максимальне задоволення від занурення у віртуальні світи. Для охолодження компонента, в ньому передбачена система охолодження, яка забезпечить надійну та стабільну роботу техніки. Складається з одного вентилятора та радіатора.
Характеристики Відеокарта GeForce GT610 1024Mb Afox (AF610-1024D3L5)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 610 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 810 MHz |
| Частота пам'яті | 1333 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT610 1024Mb Afox (AF610-1024D3L5)
AFOX GT610 - низькопрофільна відеокарта, яка відкриє нові межі віртуальних світів. Працює на базі чіпсету GT 610, має 1 ГБ пам’яті GDDR3 типу та оснащена інтерфейсами DVI, HDMI, VGA. Виріб підтримує сучасні технології, що забезпечують плавний хід гри та дозволяють отримувати максимальне задоволення від занурення у віртуальні світи. Для охолодження компонента, в ньому передбачена система охолодження, яка забезпечить надійну та стабільну роботу техніки. Складається з одного вентилятора та радіатора.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації