Характеристики Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb Afox (AF1030-2048D5L7)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 1030 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1468 MHz |
| Частота пам'яті | 6000 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb Afox (AF1030-2048D5L7)
Ідеальна геймерська платформа
Відеокарта GeForce GTX 1030 є одним із найбільш збалансованих мультимедійних пристроїв у класі середнього рівня на сьогодні. Нова мікроархітектура Pascal наділяє його приголомшливою швидкістю, а підтримання найсучасніших технологій максимально розширює його функціональність.
Мікроархітектура Pascal
Графічний процесор GeForce GTX 1030, побудований на базі новітньої архітектури Pascal, задовольняє вимоги дисплеїв нового покоління й ідеально підходить для моніторів ультрависокої роздільної здатності та мультимоніторних конфігурацій. Технологія NVIDIA GameWorks, що підтримується ним, забезпечує плавний ігровий процес із картинкою кінематографічної якості, а також дає змогу знімати панорамні 360-градусні скриншоти.
Готові до віртуальної реальності
Відкрийте для себе віртуальну реальність нового покоління: технологія Nvidia VRWorks гарантує високий рівень продуктивності та сумісність із найкращими VR-гарнітурами.
Характеристики Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb Afox (AF1030-2048D5L7)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 1030 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1468 MHz |
| Частота пам'яті | 6000 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb Afox (AF1030-2048D5L7)
Ідеальна геймерська платформа
Відеокарта GeForce GTX 1030 є одним із найбільш збалансованих мультимедійних пристроїв у класі середнього рівня на сьогодні. Нова мікроархітектура Pascal наділяє його приголомшливою швидкістю, а підтримання найсучасніших технологій максимально розширює його функціональність.
Мікроархітектура Pascal
Графічний процесор GeForce GTX 1030, побудований на базі новітньої архітектури Pascal, задовольняє вимоги дисплеїв нового покоління й ідеально підходить для моніторів ультрависокої роздільної здатності та мультимоніторних конфігурацій. Технологія NVIDIA GameWorks, що підтримується ним, забезпечує плавний ігровий процес із картинкою кінематографічної якості, а також дає змогу знімати панорамні 360-градусні скриншоти.
Готові до віртуальної реальності
Відкрийте для себе віртуальну реальність нового покоління: технологія Nvidia VRWorks гарантує високий рівень продуктивності та сумісність із найкращими VR-гарнітурами.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації