Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1045991 сьогодні
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GeForce 210 512Mb ASUS (210-SL-TC1GD3-L)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce 210 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 МБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 32 Bit |
| Частота ядра (Base) | 589 MHz |
| Частота пам'яті | 1200 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта GeForce 210 512Mb ASUS (210-SL-TC1GD3-L)
Недорога, але продуктивна відеокарта GeForce 210 512Mb ASUS (210-SL-TC1GD3-L) від компанії Asus на базі чіпа 210. Оснащена 512 МБ пам'яті типу DDR 3 з розрядністю 32 bit. Підтримує технологію DirectX 10.1. Також на відеокарті встановлено пасивний охолодження.
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 512 МБ, GDDR3, Шина пам’яті - 32 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1045991 сьогодні
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GeForce 210 512Mb ASUS (210-SL-TC1GD3-L)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce 210 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 МБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 32 Bit |
| Частота ядра (Base) | 589 MHz |
| Частота пам'яті | 1200 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Роз'єми | 1 x DVI, 1 x HDMI, 1 x VGA |
Опис Відеокарта GeForce 210 512Mb ASUS (210-SL-TC1GD3-L)
Недорога, але продуктивна відеокарта GeForce 210 512Mb ASUS (210-SL-TC1GD3-L) від компанії Asus на базі чіпа 210. Оснащена 512 МБ пам'яті типу DDR 3 з розрядністю 32 bit. Підтримує технологію DirectX 10.1. Також на відеокарті встановлено пасивний охолодження.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації