Характеристики Відеокарта GeForce 210 1024Mb Afox (AF210-1024D2LG2)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce 210 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR2 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 589 MHz |
| Частота пам'яті | 404 MHz |
Опис Відеокарта GeForce 210 1024Mb Afox (AF210-1024D2LG2)
Наявність графіки, що має непогані можливості відтворення відео, редагування світлин і підтримка нового користувацького інтерфейсу Windows — стало обов'язковими вимогами що пред'являються до сучасного комп'ютера. Відеокарта GeForce G210 приносить усе це й багато іншого у ваш ПК, маючи водночас ще й низьку ціну.
Підтримка Microsoft DirectX 10.1
Підтримує DirectX 10.1, що забезпечує безпрецедентну реалістичність графіки та ефекти кінематографічного рівня.
Характеристики Відеокарта GeForce 210 1024Mb Afox (AF210-1024D2LG2)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce 210 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR2 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 589 MHz |
| Частота пам'яті | 404 MHz |
Опис Відеокарта GeForce 210 1024Mb Afox (AF210-1024D2LG2)
Наявність графіки, що має непогані можливості відтворення відео, редагування світлин і підтримка нового користувацького інтерфейсу Windows — стало обов'язковими вимогами що пред'являються до сучасного комп'ютера. Відеокарта GeForce G210 приносить усе це й багато іншого у ваш ПК, маючи водночас ще й низьку ціну.
Підтримка Microsoft DirectX 10.1
Підтримує DirectX 10.1, що забезпечує безпрецедентну реалістичність графіки та ефекти кінематографічного рівня.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації