Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb AERO OC (GV-N4070AERO OC-12GD)
код: U0833429
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 12 ГБ, GDDR6X, Шина пам’яті - 192 Bit, 3 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1а, 16 pin, 200 Вт, 300 x 130 x 57.6 мм
Знятий з виробництва
код: U1018078 сьогодні
Акція
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb AERO OC (GV-N4070AERO OC-12GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 4070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 12 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Base) | 2565 MHz |
| Частота пам'яті | 21000 MHz |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb AERO OC (GV-N4070AERO OC-12GD)
Ключові особливості:
- На базі NVIDIA DLSS 3, ультраефективної арки Ada Lovelace та повної трасування променів
- Тензорні ядра 4-го покоління: До 4 разів більша продуктивність з DLSS 3 у порівнянні з рендерингом методом грубої сили
- Ядра RT 3-го покоління: Продуктивність трасування променів у 2 рази вища
- На базі GeForce RTX 4070
- Інтегрована з інтерфейсом пам'яті GDDR6X 192 біт на 12 ГБ
- Система охолодження WINDFORCE
- RGB Fusion
- Подвійний BIOS
- Захисна металева задня панель
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 12 ГБ, GDDR6X, Шина пам’яті - 192 Bit, 3 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1а, 16 pin, 200 Вт, 300 x 130 x 57.6 мм
Знятий з виробництва
код: U1018078 сьогодні
Акція
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb AERO OC (GV-N4070AERO OC-12GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 4070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 12 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Base) | 2565 MHz |
| Частота пам'яті | 21000 MHz |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX4070 12Gb AERO OC (GV-N4070AERO OC-12GD)
Ключові особливості:
- На базі NVIDIA DLSS 3, ультраефективної арки Ada Lovelace та повної трасування променів
- Тензорні ядра 4-го покоління: До 4 разів більша продуктивність з DLSS 3 у порівнянні з рендерингом методом грубої сили
- Ядра RT 3-го покоління: Продуктивність трасування променів у 2 рази вища
- На базі GeForce RTX 4070
- Інтегрована з інтерфейсом пам'яті GDDR6X 192 біт на 12 ГБ
- Система охолодження WINDFORCE
- RGB Fusion
- Подвійний BIOS
- Захисна металева задня панель
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації