Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3080 10Gb AORUS MASTER (GV-N3080AORUS M-10GD)
код: U0465475
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 10 ГБ, GDDR6X, Шина пам’яті - 320 Bit, Макс. частота ядра - 1845 MHz, 3 x DisplayPort, 3 х HDMI, 8 + 8 pin, 320 Вт, 319 x 140 x 70 мм
Знятий з виробництва
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1018078 сьогодні
Акція
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3080 10Gb AORUS MASTER (GV-N3080AORUS M-10GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 10 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Розрядність шини пам'яті | 320 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1710 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1845 MHz |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3080 10Gb AORUS MASTER (GV-N3080AORUS M-10GD)
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 10 ГБ, GDDR6X, Шина пам’яті - 320 Bit, Макс. частота ядра - 1845 MHz, 3 x DisplayPort, 3 х HDMI, 8 + 8 pin, 320 Вт, 319 x 140 x 70 мм
Знятий з виробництва
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1018078 сьогодні
Акція
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3080 10Gb AORUS MASTER (GV-N3080AORUS M-10GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 10 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Розрядність шини пам'яті | 320 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1710 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1845 MHz |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3080 10Gb AORUS MASTER (GV-N3080AORUS M-10GD)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації