Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N306TWF2OC-8GD)
код: U0715956
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1680 MHz, 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1, 8 pin, 198 х 121 х 39 мм
Знятий з виробництва
код: U1018078 сьогодні
Акція
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U1046896 сьогодні
Акція
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N306TWF2OC-8GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1680 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N306TWF2OC-8GD)
PCI-Express 4.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1680 MHz, 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1, 8 pin, 198 х 121 х 39 мм
Знятий з виробництва
код: U1018078 сьогодні
Акція
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U1046896 сьогодні
Акція
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N306TWF2OC-8GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3060 Ti |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1680 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N306TWF2OC-8GD)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX3060Ti 8Gb WINDFORCE OC (GV-N306TWF2OC-8GD)