Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb WINDFORCE (GV-N2070WF2-8GD)
код: U0361918
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 8 pin
Знятий з виробництва
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb WINDFORCE (GV-N2070WF2-8GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce RTX 2070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1620 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Роз'єми | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb WINDFORCE (GV-N2070WF2-8GD)
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR6, Шина пам’яті - 256 Bit, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, 8 pin
Знятий з виробництва
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1017838 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb WINDFORCE (GV-N2070WF2-8GD)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce RTX 2070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1620 MHz |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Роз'єми | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
Опис Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb WINDFORCE (GV-N2070WF2-8GD)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації