Характеристики Відеокарта GeForce GT710 2048Mb Afox (AF710-2048D3L5-V3)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | Geforce GT 710 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 800 MHz |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT710 2048Mb Afox (AF710-2048D3L5-V3)
Пришвидшіть свою роботу на ПК із новою дискретною відеокартою AFOX GeForce GT 710
Тепер ви можете насолоджуватися до 10 разів вищою продуктивністю в улюблених програмах, порівнюючи із вбудованою графікою. Завдяки GeForce Experience ви отримаєте пришвидшення ігрового процесу до 80% разом із надійною та стабільною роботою.
GeForce Experience
Захоплюйте й діліться відео, скріншотами та трансляціями з друзями. Тримайте драйвери в актуальному стані й оптимізуйте налаштування гри. GeForce Experience дає нагоду вам робити все це, роблячи його незамінним помічником вашій відеокарті.
Технологія CUDA
Розкриває міць сотень процесорних ядер GPU для прискорення найресурсомісткіших завдань, наприклад кодування відео, симуляції фізичних ефектів, трасування променів тощо, забезпечуючи неймовірний приріст продуктивності проти звичайних процесорів.
Характеристики Відеокарта GeForce GT710 2048Mb Afox (AF710-2048D3L5-V3)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | Geforce GT 710 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 800 MHz |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
Опис Відеокарта GeForce GT710 2048Mb Afox (AF710-2048D3L5-V3)
Пришвидшіть свою роботу на ПК із новою дискретною відеокартою AFOX GeForce GT 710
Тепер ви можете насолоджуватися до 10 разів вищою продуктивністю в улюблених програмах, порівнюючи із вбудованою графікою. Завдяки GeForce Experience ви отримаєте пришвидшення ігрового процесу до 80% разом із надійною та стабільною роботою.
GeForce Experience
Захоплюйте й діліться відео, скріншотами та трансляціями з друзями. Тримайте драйвери в актуальному стані й оптимізуйте налаштування гри. GeForce Experience дає нагоду вам робити все це, роблячи його незамінним помічником вашій відеокарті.
Технологія CUDA
Розкриває міць сотень процесорних ядер GPU для прискорення найресурсомісткіших завдань, наприклад кодування відео, симуляції фізичних ефектів, трасування променів тощо, забезпечуючи неймовірний приріст продуктивності проти звичайних процесорів.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації