PCI-Express 2.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, DDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, відсутнє, 30 Вт, 167 x 120 x 24 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта Afox AF210-1024D3L5-V2
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 210 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 589 MHz |
| Частота пам'яті | 1040 MHz |
Опис Відеокарта Afox AF210-1024D3L5-V2
Відеокарти AFOX - це додаткова потужність для вашого ПК. Чітка обробка фото і відео, висока продуктивність і обчислювальна потужність - все це забезпечують графічні адаптери AFOX.
PCI-Express 2.0, Об'єм пам'яті - 1 ГБ, DDR3, Шина пам’яті - 64 Bit, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, відсутнє, 30 Вт, 167 x 120 x 24 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1090797 сьогодні
Топ продажів
код: U1016873 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Відеокарта Afox AF210-1024D3L5-V2
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Призначення | звичайна |
| Графічний чіп | GeForce GT 210 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 589 MHz |
| Частота пам'яті | 1040 MHz |
Опис Відеокарта Afox AF210-1024D3L5-V2
Відеокарти AFOX - це додаткова потужність для вашого ПК. Чітка обробка фото і відео, висока продуктивність і обчислювальна потужність - все це забезпечують графічні адаптери AFOX.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації