Відеокарта ASUS Radeon RX 6700 XT 12Gb DUAL (DUAL-RX6700XT-12G)
Характеристики Відеокарта ASUS Radeon RX 6700 XT 12Gb DUAL (DUAL-RX6700XT-12G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 6700 XT |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 12 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 2581 MHz |
| Частота пам'яті | 16000 MHz |
Опис Відеокарта ASUS Radeon RX 6700 XT 12Gb DUAL (DUAL-RX6700XT-12G)
Створюйте контент - навіть з дозволом 8K, такої потужності ще ніколи не було.
Екстремальне якість графікиЗавдяки 12 ГБ пам'яті GDDR6, Radeon RX 6700 XT ідеально підходить для додатків, що вимагають великого обсягу пам'яті і потужностей.
DirectX 12DirectX 12 - це новітня версія графічного API від Microsoft, яка забезпечує розробникам ігор більш ефективний доступ до апаратної частини. Розробники ігор можуть використовувати переваги DX12 для збільшення кількості кадрів і поліпшення якості зображення
Характеристики Відеокарта ASUS Radeon RX 6700 XT 12Gb DUAL (DUAL-RX6700XT-12G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 6700 XT |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 12 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 2581 MHz |
| Частота пам'яті | 16000 MHz |
Опис Відеокарта ASUS Radeon RX 6700 XT 12Gb DUAL (DUAL-RX6700XT-12G)
Створюйте контент - навіть з дозволом 8K, такої потужності ще ніколи не було.
Екстремальне якість графікиЗавдяки 12 ГБ пам'яті GDDR6, Radeon RX 6700 XT ідеально підходить для додатків, що вимагають великого обсягу пам'яті і потужностей.
DirectX 12DirectX 12 - це новітня версія графічного API від Microsoft, яка забезпечує розробникам ігор більш ефективний доступ до апаратної частини. Розробники ігор можуть використовувати переваги DX12 для збільшення кількості кадрів і поліпшення якості зображення
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Відеокарта ASUS Radeon RX 6700 XT 12Gb DUAL (DUAL-RX6700XT-12G)