Характеристики Відеокарта ASUS Radeon RX 6500 XT 4Gb DUAL OC (DUAL-RX6500XT-O4G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 6500 XT |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 2820 MHz |
| Частота пам'яті | 18000 MHz |
Опис Відеокарта ASUS Radeon RX 6500 XT 4Gb DUAL OC (DUAL-RX6500XT-O4G)
TUF Gaming Radeon RX 6500 XT — витривалий звір із міцним металевим корпусом, ефективним охолодженням та компонентами, що забезпечують підвищену надійність. У суцільнометалевому кожусі встановлені два потужні осьові вентилятори з подвійними кулькопідшипниками. Під товстим радіатором міститься строгий контроль температури, а компоненти TUF, вибрані для забезпечення максимальної довговічності та продуктивності, забезпечують перевагу карти.
Axial-tech
Два перевірені часом вентилятори Axial-tech обладнані маточиною меншого розміру, яка дає змогу використовувати довші лопаті, і зменшеним захисним кільцем, що забезпечує кращий потік повітря через систему охолодження.
Тиха хитрість
Вентилятори починають обертатися тільки тоді, коли температура графічного процесора досягає 57 градусів за Цельсієм, і вимикаються, коли температура падає нижче 50 градусів за Цельсієм, допомагаючи знизити рівень шуму, коли система в режимі очікування або за невеликого навантаження.
Характеристики Відеокарта ASUS Radeon RX 6500 XT 4Gb DUAL OC (DUAL-RX6500XT-O4G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 6500 XT |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 2820 MHz |
| Частота пам'яті | 18000 MHz |
Опис Відеокарта ASUS Radeon RX 6500 XT 4Gb DUAL OC (DUAL-RX6500XT-O4G)
TUF Gaming Radeon RX 6500 XT — витривалий звір із міцним металевим корпусом, ефективним охолодженням та компонентами, що забезпечують підвищену надійність. У суцільнометалевому кожусі встановлені два потужні осьові вентилятори з подвійними кулькопідшипниками. Під товстим радіатором міститься строгий контроль температури, а компоненти TUF, вибрані для забезпечення максимальної довговічності та продуктивності, забезпечують перевагу карти.
Axial-tech
Два перевірені часом вентилятори Axial-tech обладнані маточиною меншого розміру, яка дає змогу використовувати довші лопаті, і зменшеним захисним кільцем, що забезпечує кращий потік повітря через систему охолодження.
Тиха хитрість
Вентилятори починають обертатися тільки тоді, коли температура графічного процесора досягає 57 градусів за Цельсієм, і вимикаються, коли температура падає нижче 50 градусів за Цельсієм, допомагаючи знизити рівень шуму, коли система в режимі очікування або за невеликого навантаження.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації