Відеокарта ASUS Radeon RX 580 8192Mb AREZ DUAL OC (AREZ-DUAL-RX580-O8G)
код: U0426008
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1380 MHz, 1 x DVI, 2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 8 pin, 185 Вт, 242 x 129 x 38 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1045991 сьогодні
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта ASUS Radeon RX 580 8192Mb AREZ DUAL OC (AREZ-DUAL-RX580-O8G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 580 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1380 MHz |
| Частота пам'яті | 8000 MHz |
Опис Відеокарта ASUS Radeon RX 580 8192Mb AREZ DUAL OC (AREZ-DUAL-RX580-O8G)
Відеокарта серії AREZ Dual з розігнаним графічним процесором Radeon RX 580 і 8 ГБ відеопам'яті GDDR5 – ідеальний вибір для кіберспорту та ігор у якості 4K.
PCI-Express 3.0, Об'єм пам'яті - 8 ГБ, GDDR5, Шина пам’яті - 256 Bit, Макс. частота ядра - 1380 MHz, 1 x DVI, 2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 8 pin, 185 Вт, 242 x 129 x 38 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
код: U1045991 сьогодні
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Відеокарта ASUS Radeon RX 580 8192Mb AREZ DUAL OC (AREZ-DUAL-RX580-O8G)
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | Radeon RX 580 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Boost) | 1380 MHz |
| Частота пам'яті | 8000 MHz |
Опис Відеокарта ASUS Radeon RX 580 8192Mb AREZ DUAL OC (AREZ-DUAL-RX580-O8G)
Відеокарта серії AREZ Dual з розігнаним графічним процесором Radeon RX 580 і 8 ГБ відеопам'яті GDDR5 – ідеальний вибір для кіберспорту та ігор у якості 4K.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації