Характеристики Відеокарта ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GTX 1080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5X |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1607 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1733 MHz |
| Техпроцес | 28 нм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
Опис Відеокарта ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G)
Надпотужна ігрова відеокарта ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G) - безкомпромісне рішення для комфортної гри з високою роздільною здатністю. В основі відеоадаптера лежить графічний чіп NVIDIA GP104-400, який є найбільш потужним рішенням на 2016 рік.
Графічний процесор працює на частоті 1607МГц, а в режимі Boost його частота становить 1733 МГц. Обсяг відеопам'яті становить значні 8 ГБ GDDR5 з тактовою частотою 10 000 МГц. Для передачі даних між графічним процесором і пам'яттю передбачена шина пам'яті 256 біт. Для охолодження використовується одновентіляторний кулер з випарної камерою в конструкції.
З урахуванням неймовірного рівня продуктивності відеокарти, не зайвим буде можливість роботи з декількома моніторами, завдяки чому передбачені 3 DisplayPort, HDMI і DVI. З огляду на все перераховане вище плюс підтримку DirectX 12 і цілого ряду технологій NVIDIA, майбутнім власникам відеокарти ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G) забезпечені як виняткова продуктивність в найвимогливіших комп'ютерних іграх на максимальних налаштуваннях, так і розширені функціональні можливості.
Характеристики Відеокарта ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G)
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Графічний чіп | GeForce GTX 1080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5X |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Частота ядра (Base) | 1607 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1733 MHz |
| Техпроцес | 28 нм |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
Опис Відеокарта ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G)
Надпотужна ігрова відеокарта ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G) - безкомпромісне рішення для комфортної гри з високою роздільною здатністю. В основі відеоадаптера лежить графічний чіп NVIDIA GP104-400, який є найбільш потужним рішенням на 2016 рік.
Графічний процесор працює на частоті 1607МГц, а в режимі Boost його частота становить 1733 МГц. Обсяг відеопам'яті становить значні 8 ГБ GDDR5 з тактовою частотою 10 000 МГц. Для передачі даних між графічним процесором і пам'яттю передбачена шина пам'яті 256 біт. Для охолодження використовується одновентіляторний кулер з випарної камерою в конструкції.
З урахуванням неймовірного рівня продуктивності відеокарти, не зайвим буде можливість роботи з декількома моніторами, завдяки чому передбачені 3 DisplayPort, HDMI і DVI. З огляду на все перераховане вище плюс підтримку DirectX 12 і цілого ряду технологій NVIDIA, майбутнім власникам відеокарти ASUS GeForce GTX1080 8192Mb (GTX1080-8G) забезпечені як виняткова продуктивність в найвимогливіших комп'ютерних іграх на максимальних налаштуваннях, так і розширені функціональні можливості.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації