Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Ваги підлогові DEX DBS-306 Glamour (DBS-306)
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні, побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Живлення | батарейка |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло, пластик |
| Вага | 1,2 кг |
| Техніка включення | tap-on |
| Колір | різнокольоровий |
Опис Ваги підлогові DEX DBS-306 Glamour (DBS-306)
DEX DBS-306 Glamour (DBS-306) - стильні та зручні ваги, зроблені з безпечного загартованого скла. Мають автоматичне включення і відключення. Витримують максимальна вагу до 180 кг. Рідкокристалічний дисплей для зчитування результатів. Висока чутливість даних ваг дозволить максимально точно виміряти Вашу вагу. Тепер Ваша вага буде під контролем!
електронні, побутові, діагностичні, 180 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Ваги підлогові DEX DBS-306 Glamour (DBS-306)
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні, побутові |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Живлення | батарейка |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, автоматичне відключення, дисплей |
| Матеріал | загартоване скло, пластик |
| Вага | 1,2 кг |
| Техніка включення | tap-on |
| Колір | різнокольоровий |
Опис Ваги підлогові DEX DBS-306 Glamour (DBS-306)
DEX DBS-306 Glamour (DBS-306) - стильні та зручні ваги, зроблені з безпечного загартованого скла. Мають автоматичне включення і відключення. Витримують максимальна вагу до 180 кг. Рідкокристалічний дисплей для зчитування результатів. Висока чутливість даних ваг дозволить максимально точно виміряти Вашу вагу. Тепер Ваша вага буде під контролем!
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації