Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-300
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Підсвічування екрану | так |
| Дискретність відліку | 50 г |
| Межа зважування | 300 кг |
| Розмір платформи | 400 x 500 мм |
| Інтерфейси | без портів |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Вбудований акумулятор | так |
| Джерело живлення | 220 В |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-300
Торгові ваги GSC-300 Grunhelm - зручна і практична модель з калькулятором і межею зважування 300 кг.
Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринкової торгівлі.
Модель працює від мережі або акумулятора. Ніжки регулюються.
Ваги виготовлені з нержавіючої сталі.
Вагами зручно керувати за допомогою клавіш, вся інформація відображається на рк-дисплеї.
Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор перевантаження і низького заряду батареї.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ваги торгівельні Grunhelm GSC-300
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-300
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Підсвічування екрану | так |
| Дискретність відліку | 50 г |
| Межа зважування | 300 кг |
| Розмір платформи | 400 x 500 мм |
| Інтерфейси | без портів |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Вбудований акумулятор | так |
| Джерело живлення | 220 В |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-300
Торгові ваги GSC-300 Grunhelm - зручна і практична модель з калькулятором і межею зважування 300 кг.
Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринкової торгівлі.
Модель працює від мережі або акумулятора. Ніжки регулюються.
Ваги виготовлені з нержавіючої сталі.
Вагами зручно керувати за допомогою клавіш, вся інформація відображається на рк-дисплеї.
Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор перевантаження і низького заряду батареї.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше