Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-150
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Дискретність відліку | 20 г |
| Межа зважування | 150 кг |
| Розмір платформи | 300 x 400 мм |
| Інтерфейси | без портів |
| Тип клавіатури | мембранна |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-150
Ваги торгові GSC-150 Grunhelm Торгові ваги GSC-150 Grunhelm - зручна та практична модель з межею зважування 150 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі або акумулятора, якого вистачає на 100 годин роботи. Ніжки регулюються. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ваги торгівельні Grunhelm GSC-150
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-150
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Підсвічування екрану | так |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Дискретність відліку | 20 г |
| Межа зважування | 150 кг |
| Розмір платформи | 300 x 400 мм |
| Інтерфейси | без портів |
| Тип клавіатури | мембранна |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-150
Ваги торгові GSC-150 Grunhelm Торгові ваги GSC-150 Grunhelm - зручна та практична модель з межею зважування 150 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі або акумулятора, якого вистачає на 100 годин роботи. Ніжки регулюються. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше