Характеристики Ваги для багажу Ardesto SC10
| Максимальна вага багажу | 50 кг |
| Ціна поділки | 50 г |
| Одиниці ваги | грам, фунт |
| Дисплей | ЖК-дисплей |
| Функції | індикатор низького заряду батареї, автовідключення |
| Колір | срібло |
| Живлення | CR2032 |
| Розміри | 16 х 7 х 3.5 см |
| Виробник | Ardesto |
| Штрихкод | 682670909229 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ваги для багажу Ardesto SC10
Ваги виготовлені в корпусі з міцного пластику, а нейлоновий ремінь доповнений металевим гачком. Доступні дві одиниці вимірювання ваги — g (грам) і lb (фунт). Для відображення результатів є LCD-дисплей, керування відбувається за допомогою клавіші, а для живлення використовується один елемент формату CR2032. Також передбачений індикатор низького заряду, перевантаження і функція автоматичного вимкнення.
Характеристики Ваги для багажу Ardesto SC10
| Максимальна вага багажу | 50 кг |
| Ціна поділки | 50 г |
| Одиниці ваги | грам, фунт |
| Дисплей | ЖК-дисплей |
| Функції | індикатор низького заряду батареї, автовідключення |
| Колір | срібло |
| Живлення | CR2032 |
| Розміри | 16 х 7 х 3.5 см |
| Виробник | Ardesto |
| Штрихкод | 682670909229 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ваги для багажу Ardesto SC10
Ваги виготовлені в корпусі з міцного пластику, а нейлоновий ремінь доповнений металевим гачком. Доступні дві одиниці вимірювання ваги — g (грам) і lb (фунт). Для відображення результатів є LCD-дисплей, керування відбувається за допомогою клавіші, а для живлення використовується один елемент формату CR2032. Також передбачений індикатор низького заряду, перевантаження і функція автоматичного вимкнення.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Ваги для багажу Ardesto SC10