Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ваги торгівельні ІКС ICS-6 AW
| Тип | для простого зважування |
| Тип дисплея | світлодіодний |
| Колір символів індикатора | червоний |
| Підсвічування екрану | так |
| Дублюючий індикатор | на задній панелі |
| Межа зважування | 6 кг |
| Дискретність відліку | 1 г, 2 г |
| Розмір платформи | 200 x 240 мм |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Кількість програмованих клавіш | н.д |
Опис Ваги торгівельні ІКС ICS-6 AW
Ваги ІКС-Маркет ICS-6 AW
Ваги загального призначення призначені для зважування різних вантажів при виконанні різних операцій, включаючи фасування, дозування і розрахунок вартості товару на підприємствах широкого профілю.
Представлена тут модель ICS-6 AW від української компанії ІКС-Маркет з найбільшою межею зважування до 6 кг, виділяється серед аналогів дводіапазонним режимом зважування і вбудованим акумулятором. Ваги можуть використовуватись як на виробництві, так і в торгівлі.
Ваги внесені до Державного реєстру вимірювальної техніки, дозволених до застосування в Україні під № У 2297-06.
Основні особливості:
- Два яскравих світлодіодних табло
- Вбудований акумулятор
- Дводіапазонний режим зважування
- Вантажоприймальна платформа з нержавіючої сталі розміром 200 x 240 мм
- Пилозахисний кожух
Ваги знаходяться в державному реєстрі і мають відмітку повірки госповірителя в паспорті.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ваги торгівельні ІКС ICS-6 AW
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ваги торгівельні ІКС ICS-6 AW
| Тип | для простого зважування |
| Тип дисплея | світлодіодний |
| Колір символів індикатора | червоний |
| Підсвічування екрану | так |
| Дублюючий індикатор | на задній панелі |
| Межа зважування | 6 кг |
| Дискретність відліку | 1 г, 2 г |
| Розмір платформи | 200 x 240 мм |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Кількість програмованих клавіш | н.д |
Опис Ваги торгівельні ІКС ICS-6 AW
Ваги ІКС-Маркет ICS-6 AW
Ваги загального призначення призначені для зважування різних вантажів при виконанні різних операцій, включаючи фасування, дозування і розрахунок вартості товару на підприємствах широкого профілю.
Представлена тут модель ICS-6 AW від української компанії ІКС-Маркет з найбільшою межею зважування до 6 кг, виділяється серед аналогів дводіапазонним режимом зважування і вбудованим акумулятором. Ваги можуть використовуватись як на виробництві, так і в торгівлі.
Ваги внесені до Державного реєстру вимірювальної техніки, дозволених до застосування в Україні під № У 2297-06.
Основні особливості:
- Два яскравих світлодіодних табло
- Вбудований акумулятор
- Дводіапазонний режим зважування
- Вантажоприймальна платформа з нержавіючої сталі розміром 200 x 240 мм
- Пилозахисний кожух
Ваги знаходяться в державному реєстрі і мають відмітку повірки госповірителя в паспорті.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше