Акція
мережа, 220-230 В, 1800 Вт, 254 мм, 30 мм, 678 х 669 х 393 мм, 18 кг
+ 580 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
16 599 грн
завтра
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Циркулярна пила Ryobi пиляльний RTS1800-G 254мм (5133002021)
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220-230 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Максимальні обороти | 4000 об/хв |
| Матеріал | метал, пластик |
| Особливості | з лінійкою, паралельний упор |
| Максимальний кут | 60° |
| Макс. глибина різання під кутом 90º | 80 мм |
Опис Циркулярна пила Ryobi пиляльний RTS1800-G 254мм (5133002021)
Акція
мережа, 220-230 В, 1800 Вт, 254 мм, 30 мм, 678 х 669 х 393 мм, 18 кг
+ 580 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
16 599 грн
завтра
Доставка Циркулярна пила Ryobi пиляльний RTS1800-G 254мм (5133002021)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Циркулярна пила Ryobi пиляльний RTS1800-G 254мм (5133002021)
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220-230 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Максимальні обороти | 4000 об/хв |
| Матеріал | метал, пластик |
| Особливості | з лінійкою, паралельний упор |
| Максимальний кут | 60° |
| Макс. глибина різання під кутом 90º | 80 мм |
Опис Циркулярна пила Ryobi пиляльний RTS1800-G 254мм (5133002021)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше