Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Вентилятор Ryobi One+ RF18-0 (5133005596)
| Тип | настільний, підлоговий, cтельовий |
| Вид | лопатевий |
| Живлення | акумулятор |
| Рекомендована площа обслуговування | 10 м² |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Додаткові характеристики | акумуляторна батарея та зарядний пристрій до комплекту не входять |
| Управління | механічне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Діаметр крильчатки | 20 см |
Опис Вентилятор Ryobi One+ RF18-0 (5133005596)
Акумуляторний вентилятор RYOBI ONE+ RF18-0 WHISPER™ для використання як всередині, так і зовні приміщення, компактний та зручний, з вбудованою рукояткою для перенесення.
Входить до лінійки інструментів ONE+ і має знижений рівень шуму. Регульоване положення робочої головки дозволяє легко змінювати напрямок повітряного потоку швидкості й дозволяють вибрати оптимальне співвідношення між швидкістю повітряного потоку і тривалістю роботи. Кілька точок кріплення забезпечують різні варіанти встановлення та підвішування вентилятора. Вентилятор сумісний із усіма акумуляторами Ryomi ONE+.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Вентилятор Ryobi One+ RF18-0 (5133005596)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Вентилятор Ryobi One+ RF18-0 (5133005596)
| Тип | настільний, підлоговий, cтельовий |
| Вид | лопатевий |
| Живлення | акумулятор |
| Рекомендована площа обслуговування | 10 м² |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Додаткові характеристики | акумуляторна батарея та зарядний пристрій до комплекту не входять |
| Управління | механічне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Діаметр крильчатки | 20 см |
Опис Вентилятор Ryobi One+ RF18-0 (5133005596)
Акумуляторний вентилятор RYOBI ONE+ RF18-0 WHISPER™ для використання як всередині, так і зовні приміщення, компактний та зручний, з вбудованою рукояткою для перенесення.
Входить до лінійки інструментів ONE+ і має знижений рівень шуму. Регульоване положення робочої головки дозволяє легко змінювати напрямок повітряного потоку швидкості й дозволяють вибрати оптимальне співвідношення між швидкістю повітряного потоку і тривалістю роботи. Кілька точок кріплення забезпечують різні варіанти встановлення та підвішування вентилятора. Вентилятор сумісний із усіма акумуляторами Ryomi ONE+.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше