Тип - підлоговий, манометр - цифровий, максимальний тиск - 140psi
Немає в наявності 421 грн
Характеристики Велосипедний насос Grey's GR20140
| Тип | підлоговий |
| Манометр | цифровий |
| Максимальний тиск | 140psi |
| Типи ніпелів | Dunlop (DV) |
| Висота насоса | 14 |
| Ширина ручки | 5.2 см |
| Ширина підставки | 10 см |
| Особливості | корпус з алюмінію |
| Вага | 50 г |
| Колір | сірий, чорний |
Опис Велосипедний насос Grey's GR20140
Насос велосипедний алюмінієвий Grey's — це компактний мінінасос із посиленим алюмінієвим корпусом.
- Циліндр 25 x 140 мм
- Матеріал корпусу: алюміній
- Обладнаний ергономічною ручкою
Тип - підлоговий, манометр - цифровий, максимальний тиск - 140psi
Немає в наявності 421 грн
Характеристики Велосипедний насос Grey's GR20140
| Тип | підлоговий |
| Манометр | цифровий |
| Максимальний тиск | 140psi |
| Типи ніпелів | Dunlop (DV) |
| Висота насоса | 14 |
| Ширина ручки | 5.2 см |
| Ширина підставки | 10 см |
| Особливості | корпус з алюмінію |
| Вага | 50 г |
| Колір | сірий, чорний |
Опис Велосипедний насос Grey's GR20140
Насос велосипедний алюмінієвий Grey's — це компактний мінінасос із посиленим алюмінієвим корпусом.
- Циліндр 25 x 140 мм
- Матеріал корпусу: алюміній
- Обладнаний ергономічною ручкою
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Велосипедний насос Grey's GR20140