Категорія - чоловічий, Призначення - гірський, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - сталь, розмір рами - 15", діаметр коліс - 26", кількість швидкостей - 21, вага - 15 кг, Колір - білий
Немає в наявності 6 883 грн
код: U1148922 сьогодні
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Crossride Spider 26" рама-15" St Black (0196)
| Категорія | чоловічий |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Crossride |
| Гальма | Disk Brake, Ares |
Опис Велосипед Crossride Spider 26" рама-15" St Black (0196)
Велосипед Crossride Spider 26 підійде як для тренувань по пересіченій місцевості, так і для неквапливих прогулянок по міських велодоріжкам. Завдяки універсальної геометрії і дизайну Spider відмінно підійде і дівчатам і чоловікам. Сталева рама робить велосипед міцним. Амортизаційна вилка дозволить зберегти управління при катанні по бездоріжжю.
Категорія - чоловічий, Призначення - гірський, тип гальм - дискова механіка, Матеріал рами - сталь, розмір рами - 15", діаметр коліс - 26", кількість швидкостей - 21, вага - 15 кг, Колір - білий
Немає в наявності 6 883 грн
код: U1148922 сьогодні
Акція
код: U1060704 +4 дні
Топ продажів
код: U1149241 +4 дні
Акція
код: U1159238 +4 дні
Акція
Характеристики Велосипед Crossride Spider 26" рама-15" St Black (0196)
| Категорія | чоловічий |
| Призначення | гірський |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 15" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Crossride |
| Гальма | Disk Brake, Ares |
Опис Велосипед Crossride Spider 26" рама-15" St Black (0196)
Велосипед Crossride Spider 26 підійде як для тренувань по пересіченій місцевості, так і для неквапливих прогулянок по міських велодоріжкам. Завдяки універсальної геометрії і дизайну Spider відмінно підійде і дівчатам і чоловікам. Сталева рама робить велосипед міцним. Амортизаційна вилка дозволить зберегти управління при катанні по бездоріжжю.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше