Характеристики Велосипед Crossride Spark 29" рама-17" St Black (01632-170-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | MODO 29 MD-N791, disc |
| Система шатунів | Crossride MTB26 42x34x24t |
Опис Велосипед Crossride Spark 29" рама-17" St Black (01632-170-1)
Гарний гірський байк. Основу конструкції моделі становить рама зі cталі Hi Tensile. Потенціал байка — 21 швидкість, але цього досить для подолання складних гірських ділянок. Гальма чудово виконують свою роботу. Ручки керма мають анатомічну форму та забезпечують райдеру комфорт.
Характеристики Велосипед Crossride Spark 29" рама-17" St Black (01632-170-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | MODO 29 MD-N791, disc |
| Система шатунів | Crossride MTB26 42x34x24t |
Опис Велосипед Crossride Spark 29" рама-17" St Black (01632-170-1)
Гарний гірський байк. Основу конструкції моделі становить рама зі cталі Hi Tensile. Потенціал байка — 21 швидкість, але цього досить для подолання складних гірських ділянок. Гальма чудово виконують свою роботу. Ручки керма мають анатомічну форму та забезпечують райдеру комфорт.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше