Велосипед Crossride Skyline 26" рама-17" St Orange (0239-170-2)
Характеристики Велосипед Crossride Skyline 26" рама-17" St Orange (0239-170-2)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Speed |
Опис Велосипед Crossride Skyline 26" рама-17" St Orange (0239-170-2)
Велосипед Crossride Skyline 26 підійде як для тренувань пересічною місцевістю, так і для неквапливих прогулянок міськими велодоріжками. Завдяки універсальній геометрії Skyline 26 чудово підійде і дівчатам, і чоловікам. Сталева рама робить велосипед міцним. Амортизаційна вилка дасть змогу зберегти керування під час катання бездоріжжям.
Характеристики Велосипед Crossride Skyline 26" рама-17" St Orange (0239-170-2)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Speed |
Опис Велосипед Crossride Skyline 26" рама-17" St Orange (0239-170-2)
Велосипед Crossride Skyline 26 підійде як для тренувань пересічною місцевістю, так і для неквапливих прогулянок міськими велодоріжками. Завдяки універсальній геометрії Skyline 26 чудово підійде і дівчатам, і чоловікам. Сталева рама робить велосипед міцним. Амортизаційна вилка дасть змогу зберегти керування під час катання бездоріжжям.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше