Велосипед Crossride Shark 24" рама-13" St Black/Red (01731-130-1)
Характеристики Велосипед Crossride Shark 24" рама-13" St Black/Red (01731-130-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 13" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Crossride |
Опис Велосипед Crossride Shark 24" рама-13" St Black/Red (01731-130-1)
Велосипед Crossride Shark 24 — якісний гірський байк. Основу конструкції моделі становить рама зі cталі Hi Tensile. Потенціал байка — 21 швидкість, але цього досить для подолання складних гірських ділянок. Колеса діаметром 24 дюйми взуті в покришки ST — дуже впевнені та чіпкі. Гальма V-Brake чудово виконують свою роботу. Ручки керма мають анатомічну форму та забезпечують райдеру комфорт.
Характеристики Велосипед Crossride Shark 24" рама-13" St Black/Red (01731-130-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | ободові |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 13" |
| Діаметр коліс | 24" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | Crossride |
| Система шатунів | Crossride |
Опис Велосипед Crossride Shark 24" рама-13" St Black/Red (01731-130-1)
Велосипед Crossride Shark 24 — якісний гірський байк. Основу конструкції моделі становить рама зі cталі Hi Tensile. Потенціал байка — 21 швидкість, але цього досить для подолання складних гірських ділянок. Колеса діаметром 24 дюйми взуті в покришки ST — дуже впевнені та чіпкі. Гальма V-Brake чудово виконують свою роботу. Ручки керма мають анатомічну форму та забезпечують райдеру комфорт.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше