Велосипед Crossride Scout 29" рама-19" St Black/Red (02561-190-1)
Характеристики Велосипед Crossride Scout 29" рама-19" St Black/Red (02561-190-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | MODO 29 MD-N791, disc |
| Система шатунів | Prowheel 42x34x24t |
Опис Велосипед Crossride Scout 29" рама-19" St Black/Red (02561-190-1)
Цей велосипед гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальним кермом для зручного схоплення, що відповідає анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи райдеру змогу повністю сконцентруватися на дорозі.
Характеристики Велосипед Crossride Scout 29" рама-19" St Black/Red (02561-190-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 19" |
| Діаметр коліс | 29" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | MODO 29 MD-N791, disc |
| Система шатунів | Prowheel 42x34x24t |
Опис Велосипед Crossride Scout 29" рама-19" St Black/Red (02561-190-1)
Цей велосипед гідний вибір для вимогливого й амбітного райдера. Алюмінієва рама практично не робить жодного навантаження на велосипед і забезпечує комфортне, надзвичайно легке керування. Гальма беззаперечно реагують на зусилля велосипедиста та гарантують надійне та якісне гальмування. Модель обладнана спеціальним кермом для зручного схоплення, що відповідає анатомічним особливостям кистей. Трансмісія чудово перемикає швидкості, даючи райдеру змогу повністю сконцентруватися на дорозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше