Велосипед Crossride Scout 27,5" рама-17" St Black/Red (0256-170-1)
Характеристики Велосипед Crossride Scout 27,5" рама-17" St Black/Red (0256-170-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | Crossride |
Опис Велосипед Crossride Scout 27,5" рама-17" St Black/Red (0256-170-1)
Якісний гірський байк. Основу конструкції моделі становить рама зі cталі Hi Tensile. Потенціал байка — 21 швидкість, але цього досить для подолання складних гірських ділянок. Гальма чудово виконують свою роботу. Ручки керма мають анатомічну форму та забезпечують райдеру комфорт.
Характеристики Велосипед Crossride Scout 27,5" рама-17" St Black/Red (0256-170-1)
| Категорія | унісекс |
| Призначення | гірський |
| Тип підвіски | хардтейл |
| Тип гальм | дискова механіка |
| Матеріал рами | сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Вилка | ST |
| Система шатунів | Crossride |
Опис Велосипед Crossride Scout 27,5" рама-17" St Black/Red (0256-170-1)
Якісний гірський байк. Основу конструкції моделі становить рама зі cталі Hi Tensile. Потенціал байка — 21 швидкість, але цього досить для подолання складних гірських ділянок. Гальма чудово виконують свою роботу. Ручки керма мають анатомічну форму та забезпечують райдеру комфорт.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше